PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10033437}

I znowu 10 dni z tatą

10 jours encore sans maman
5,2 237
ocen
5,2 10 1 237
I znowu 10 dni z tatą
powrót do forum filmu I znowu 10 dni z tatą

Francuzi maja dar krecenia swoich komedii. NIby scenariusz nie jest ambitny, fabula prosta i przejrzysta kazdy domysla sie jak sie skonczy a mimo to oglada. Widz z przyjemnoscia obejrzy kolejna komedie ze swoimi ulubionymi aktorami , zazwyczaj jest to waskie grono bo wie, ze spedzi milo czas. .....Tym razem mamy kolejna czesc przygod wesolej rodzinki tylko na zimowych wakacjach. Przepiekne widoki i sniezna zima, dla nas juz troche zapomniana. Film do obejrzenia ,niby nic takiego a jednak podobalo mi sie....... A kiedy wybiore jakis nasz krajowy film z kategorii komedia z super aktorami to tylko sie zmecze ogladajac go a na koniec zastanawiam sie co tam bylo zabawnego. Raczej zalosnego , jesli doslysze dialogi. Zazwyczaj jest problem z glosnoscia , muzyka ryczy a dialogi tak ciche ,ze nic nie slychac. Tak wlasnie mam . Dlatego jak tylko spotkam jakis nowy francuski film z gatunku komedia ogladam w ciemno a co tam nawet 5 czy 6 czesc jakiejs historii.

ocenił(a) film na 7
kinomaniak_1211

Zgadzam się, Francuzi mają talent do produkcji komedii.O wiele lepsze niż te od Amerykańców. Ten drugi tytuł podobał mi się nawet znacznie lepiej od pierwszej części.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones