PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=91562}

Sceny łóżkowe

Scenes de lit
6,7 180
ocen
6,7 10 1 180
Sceny łóżkowe
powrót do forum filmu Sceny łóżkowe

Scenes de lit

ocenił(a) film na 9

Ktoś oglądał?

Zdecydowanie jeden z najlepszych krótkich metraży pana Ozona.
Kilka śmiałych i błyskotliwych scenek z życia ludzi różnej płci, różnego wieku i orientacji seksualnej.
Gorąco polecam. A dla wielbicieli talentu Francuza - pozycja obowiązkowa (!).

P.S. Oglądając pierwszą scenkę myślałem, że spadnę z krzesła :D

nec

Też potrafisz śpiewać Marsyliankę robiąc jednocześnie.. wiadomo co?;)

Przezabawny film, szkoda, że tylo 6 (?) scenek:)

Pussykilla

Chętnie bym obejrzał ten film bo lubie filmy Ozona, ale niestety nie potrafie go znaleść w żadnej wypożyczalni ani sklepie...:( może ktoś doradzi co robić...?

ocenił(a) film na 9
true_reiper

Jedyny realny (?) sposób w jaki można pozyskać ten film, to wykorzystanie do tego celu programu, o którym nie wolno tutaj wspominać (zaczyna się na literkę e).

Good luck.

ocenił(a) film na 6
nec

Jaki nec pomocny :D

No ładnie, ładnie neciu mój drogi...zgodnie z przesłaniem ideologicznym mości nam panujących powinienem bez chwili namysłu zgłosić ten proceder do CBŚ, albo PCV czy innej literóweczki!!!

Spodziewaj się wezwania i good luck!












Co ja bredze:/
:D

ocenił(a) film na 9
astronauta

normalnie strach się bać!

a tak na serio, to chodziło mi o zakupienie filmu dvd np. z francuskiego e-mazona :p




.....

nec

Ojć, krótkie filmy Ozona lecą co jakiś czas na TVP Kultura, nic prostszego jak obejrzeć.
A co do tego konkretnie filmu to mnie rozczarował - bardziej podobało mi się "X 2000" (zwłaszcza super wyglądała ta niemłoda aktorka nago - lubię taki rodzaj budowy kobiecej) oraz "Letnia sukienka".
Ten film mocno przeciętny. Za dużo gadają, za mało pokazują, a ja lubię realizm.

Diallo

a ja szukam napisów do filmu [bezskutecznie], wiec jeśli ktoś muże pomóc to proszę - miroslaw-86@o2.pl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones